استفاده از اناناس در دکوراسیون خانه-قسمت دوم

استفاده از طرح میوه ها کلا می تواند حال و هوایی جالب به دکوراسیون منزل شما بدهد نمونه این موضوع استفاده از این طرح های جالب در خانه می باشد همونطور که مشاهده می کنید در رختخواب از تم رنگی سبز رنگ و عکس های اناناس استفاده شده که بسیار نیز جالب توجه می باشد.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانههمانطور که در این عکس نیز مشاهده م کنید یکسری طرح اناناس روی کوسن ها استفاده شده که بسیار نیز جالب توجه می باشد  در البته این نوع از جنس پارچه نیز خود بخوبی طرح ها را نمایش می دهد که از جنس لینن و زیبا می باشد و کاملا دارای ویژگی های یک کوسن زیبا را داراست.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهکاغذ دیواری استفاده شده در این خانه نیز جالب توجه می باشد این نوع از کاغذ دیواری نمای اناناس گونه بها سرویس بهداشتی خانه داده است همچینین زیبایی خاصی نیز دارد می توانید از این نوع از کاغذ ها برای هرچه زیباتر شدن منزلتان استفاده کنید البته جای استفاده از ان برای مصارف مختلف متفاوت خواهد بود.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهدر این خانه نیز از شابلون برای استفاده از طرح های اناناس استفاده شده است این طرح ها بسیار کاربردی هستند و می توانید از مغازه های رنگ فروشی نیز خرید کنید استفاده جالبی دارند و با استفاده از استیکر و شابلون می توانید از انها در خانه خود استفاده کنید و دکوراسیون خانه تان را عوض نمایید.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهشاید استفاده از طرح ها بتواند برای شما جالب باشد اما همواره می توانید از خود اناناس و زیباییی ا ن در خانه استفاده کنید البته اناناس های مصنوعی نیز وجود دارند که ظاهری کاملا شبیه اناناس واقعی دارند و کاملا قابل استفاده در دکوراسیون داخلی منازل می باشند.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهشاید بتوانید همه موارد را با هم درامیزید و همانند این عکس در تابلو در متکی و در جاهای مختلف خانه از این میوه زیبا برای دکوراسیون خانه استفاده نمایید.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهاستفاده از اناناس در دکوراسیون خانه-قسمت اول

مطالب مرتبط