استفاده از اناناس در دکوراسیون خانه-قسمت اول

شاید همه نوع طراحی را دیده باشید و تجربه کرده باشید استایل های مختلف و طراحی های شخصی و یا شرکتی اما چیزی که می تواند تغییراتی در دکوارسیون خانه شما ایجاد کند استفاده از اشکال و ابزارهایی می باشد که به شما در هرچه زیباتر شدن خانه کمک کند استفاده از اشیا مختلف می تواند انتخاب مناسبی باشد می توانید از اشیا و شکل های عجیب و غریب نیز در طراحی استفاده کنید و این خود می تواند انتخاب مناسبی برای تغییرات در دکوارسیون خانه شما باشد مثلا در اینجا ما می خواهیم ایجاد دکوارسیون با استفاده از اناناس های تزئینی را برای شما توضیح دهیم.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهاستفاده از کالکشن ها مختلف یک قطعه می تواند نه تنها زیبا باشد می تواند جذاب و چشم نواز هم باشد استفاده از این شکل های اناناس طلایی رنگ باعث جالب تر شدن دکوارسیون خواهد شد البته این موارد دکوری هستند و استفاده عمده از انها بصورت دکور خواهد بود.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهاستفاده از یک اناناس تزئینی در ورودی خانه می تواند کاملا اتفاقی جالب باشد همانطور که مشاهده می کنید از این اناناس در ورودی خانه استفاده شده و زیبا هم بنظر می آید البته می توانید از شاخه های گل مانند نیز استفاده نمایید.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهشاید هم همانند این عکس مجبور به داشتن یک قطعه تزئینی نداشته باشید و استفاده از یک اناناس در در ورودی بصورت کنده کاری شده بتواند نیاز شما را برطرف کند و جذابیت نیز داشته باشد.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهلوسترهایی تزئینی که به شکل و اویز اناناس طراحی شده اند نیز می تواند انتخاب خوبی باشند می توانید با این لوستر ها اشپزخانه خود را زیبا نمایید.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهمی توانید از اجسامی که نفاشی روی خود دارند نیز استفاده کنید این نوع چراغ خوابی که در اینجا مشاهده می کنید نمونه این موضوع می باشد که از ان برای تزئین خانه استفاده شده است.

استفاده از اناناس در دکوراسیون خانهاستفاده از اناناس در دکوراسیون خانه-قسمت دوم

مطالب مرتبط