استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیون

 اگر شما عاشق رنگ های طبیعی و یا رنگ های دیگر باشید بیاد داشته باشید الگو های دیواری یکی از بهترین روش ها برای ایجاد فضا در اتاق شما می باشند در زیر نمونه هایی از طرح ها و الگو های دیواری اورده شده که شاید خوشتان بیاید.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیونتکرار یک طرح در سایز ها و مقیاس های مختلف باعث ایجاد الگو خواهد شد مثلا در این طرح از یک روباه استفاده شده است با استفاده از این طرح ها می توانید الگویی تازه به محیط خانه خود بدهید البته این یکی از راه های ایجاد الگو می باشد.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیوناستفاده از رنگ های مختلف و چرخش و یا لوپ کردن انها نیز باعث ایجاد یک الگو خواهد شد مثلا در این مبلمان چند رنگ پشت هم تکرار شده اند که باعث ایجاد یک لوپ و الگو شده است.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیونمی توانید از یک عکس برای والپیپر نیز استفاده نمایید عکس ها و طرح های گل می توانند ایجاد طرح نمایند مثلا در این خانه از طرح گل برای پوشانیدن سقف خانه استفاده شده است که نمایی زیبا نیز ایجاد کرده است.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیوناستفاده از طرح های نقاشی نیز می تواند کامل و جذاب باشد از طرح های نقاشی استفاده نمایید در این طرح نیزا ز رنگ های پایه و مخلوط استفاده شده است.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیونتبدیل طرح ها به موزاییک هایی جذاب نیز ایده خوبی است در این طرح نیز از طرح های مختلف ایجاد موزاییک شده و در کنار هم قرار داده شده اند و باعث ایجاد افکت و جذابیت زیادی در خانه شده اند.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیونمی توانید از عکس های قدیمی و زیبا نیز برای پوشاندن دیوارها استفاده نمایید در این عکس نیز یکسری ادم تکرار شده اند و یک طرح ایجاد نموده اند.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیوندر این طرح از الگو هایی بروی شیشه های خانه استفاده شده است می توانید از طرحها و الگو هایی بروی شیشه ها نیز استفاده نمایید.

استفاده از الگو ها و طرح ها در دکوراسیوندر این طرح نیز یک تصویر بزرگ پرینت شده و در میان کابینت ها قرار داده شده است که نمایی جالب به اشپزخانه بخشیده است.

مطالب مرتبط