استفاده از اشکال هندسی در دکوراسیون داخلی

دکور سازی با طرح ها و کاشی های مدل زنبوری کاری سخت است شکل ها هندسی در قرن اخیر استفاده زیادی داشته و کاربرد زیادی نیز دارد استفاده از این شکل ها باعث خواهد شد تا یک نمای زیبا و منحصر بفرد در خانه خود داشته باشید و از علم هندسه نیز لذت ببرید این اشکال روزانه با ما سرو کار دارند و استفاده از انها می تواند همواره برای همه جالب و زیبا باشد.

طرح هندسیهمانند بازی می توانید قسمت های مختلف این اشکال هندسی را رنگ امیزی کنید و به ان سایه رنگ و غیره بدهید همانطور که در این عکس مشاهده می کنید این اشکال همانند کریستال هایی هستند که بروی دیوار قرار دارند و حتی روی ان از رنگ های مختلفی استفاده شده که حس ۳ بعدی بودن ان و زیبایی ان را هرچه بیشتر نمایش می دهد حتی روی متکی ها نیز از اشکال مختلف هندسی زیبا استفاده شده است.

طرح هندسیدر این نمای خانه از طرح های مختلفی استفاده شده است که می توانید مشاهده کنید استفاده از یک چراغ سقفی هندسی و ژئومتری زیبا باعث شده کل فضا نمایی خاص تر داشته باشد مابقی فضا توجه کمتری نسبت به این چراغ سقفی بخود جلب می کنند و این خود یکی از مزایای این نوع از چراغ هست.

طرح هندسیاگر می خواهید این جذابیت را دوبرابر کنید می توانید از این نوع چراغ سیمی استفاده کنید که با سیم ساخته شده و بسیار ساده و هندسی است و نمایی جذاب و زیبا به اتاق شما می دهد.

طرح هندسیدر اینجا نیز چراغ سقفی با استفاده از پارچه شکلی هندسی و زیبا دارد همچنین بروی دیورا ها از اشکال مختلف زیبا کار شده و پتو نیز با طرح های زیبای هندسی ساخته شده است سقف نیز نمایی هندسی دارد و درکل زیبایی خاصی به کل خانه داده شده است.

مطالب مرتبط