استفاده از آینه های آنتیک و کهنه کاری شده در دکوراسیون منزل

با آینه های آنتیک به خانه و اتاق هایتان چاشنی قدیمی بی افزایید .
چه واقعا آینه آنتیک و کهنه باشد و یا زیر دست یک هنرمند به این صورت درآمده باشد ، به فضای اتاق یک حس نوستالژیک و قدیمی میدهند که بر صمیمیت و اصالت فضا می افزاید .
در ادامه به ۸ نمونه موفق از استفاده از این آینه های زیبا میپردازیم .

آینه های آنتیک و کهنه کاری شده :

تمام المان های این اتاق شیک و لوکس هستند . از روکش های مخمل صندلی ها تا لوستر کریستال بالای میز اصالت تمام و کمال خانه را به رخ میکشد در این میان آینه آنتیک پشت بوفه این فضا را کامل کرده و بر زیبایی آن افزوده .
آینه آنتیک
در این عکس آینه های کهنه شده روی در با میز توالت آینه ای براق و کاملا نو به نوعی هم هماهنگی و هم تضاد ایجاد میکند و بر زیبایی اتاق می افزاید .
آینه آنتیک
آینه های کار شده بر روی این در مشبک راهرو باریک را دلباز تر و زیبا تر میکند .
آینه آنتیک
آینه های کهنه کاری شده و کهنه جایگزینی عالی برای کاشی های آشپزخانه است . واضحا سبک و سلیقه شما را نشان داده و آشپزخانه تان را از بقیه متمایز میکند .
آینه آنتیک
نمونه دیگری از استفاده و درست و بجای آینه های آنتیک در آشپزخانه . در این آشپزخانه آینه لکه دار آنتیک ، در بشت گاز به کار رفته و کاملا با رنگ های خنثی و ملایم کابینت ها و دیوار ها هماهنگ است .
به یاد داشته باشید همانطور که در مقاله “استفاده درست از آینه ها در منزل” هم گفتیم استفاده از آینه ها در آشپزخانه علاوه بر افزایش نور طبیعی در اتاق ، آشپزخانه را با اتاق های مجاورش ترکیب کرده و در واقع جدای از کاربرد آن بیشتر جنبه تزئینی و زیبا سازی دارد .
آینه آنتیک
در این عکس تنها قاب دور آینه حمام ، کهنه کاری شده و به اصطلاح آنتیک است . این روش به خصوص برای افرتدی که از این نوع آینه ها لذت میبرند اما نگران کاربردی بودن آنها هستند ایده آل است .
به ظرافت و دقتی که در دکوراسیون داخلی این اتاق دقت کنید که چگونه چراغ های دیواری برنز رنگ مدل قدیمی ، شیر آب قدیمی شکل ، سطل زباله با طرح مرمر  و سینک با پایه های بلند و ظریف با یکدیگر ترکیب و تطبیق داده شده اند و اتاق حمام را از مکانی بی اهمیت به اثری هنری تبدیل کرده اند .
آینه آنتیک
در این اتاق غذا خوری هم آینه های آنتیک بیشتر جنبه تزئینی دارند و همراه با لوستر کریستال زیبا نقطه قوت اتاق محسوب میشوند و تمام توجهات را به خود جلب میکنند
مطالب مرتبط