استفاده از آویزهای شیشه ای استیند گلس در فضاهای باز

یکی از مهم ترین اهداف استفاده از سازه های شیشه ای استیند گلس در اماکن مختلف، زیباسازی محیط مورد نظر است. رنگ های به کار رفته در سازه های شیشه ای استیند گلس، موجب ایجاد حس سرزندگی و پویایی در محیط می شود و تاثیر بسیار مثبتی را، بر روحیات و خلق و خوی افراد باقی می گذارد.

استفاده از این شیشه های رنگی در فضاهای باز همچون حیاط، باغ، باغچه، استخرها و پارکینگ ها، گزینه ای ایده ال در منازل مسکونی، محیط های اداری و تجاری و فرهنگی هنری می باشد و ذوق و سلیقه و همچنین کیفیت ساختاری محیط مورد نظر را، نمایان می سازد.

در ادامه به کاربرد آویزهای شیشه ای استیند گلس در فضاهای باز خواهیم پرداخت و مزایای استفاده از آن ها در حیاط خانه ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کاربرد آویزهای شیشه ای استیند گلس در فضاهای باز

 

آویزهای شیشه ای که با استفاده از تکنیک تیفانی و استنید گلس ساخته شده اند، انواع بسیار متنوعی دارند و در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برخی از این آویزهاتنها جنبه ی دکوراتیو دارند و به شکل های مختلفی همچون گل و گیاه، پرنده و دیگر اشکال زیبا، طراحی و ساخته می شوند.

این نوع آویزهای شیشه ای در جاهای سر پوشیده و سر باز، در میانه ی باغچه ها و گلکاری ها،در ایوان خانه ها و اماکنی از این دست نصب شده و موجب زیباتر شدن محیط می گردند و به عنوان عنصری تزئینی، نگاه ها را به خود جلب می نمایند.

برخی دیگر از آویزها نیز، در واقع چراغ هستند و ضمن زیباتر کردن فضا، موجب روشنایی محیط نیز می گردند.

این نوع آویزهای شیشه ای استیند گلس نیز، بسیار کاربردی بوده و در فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرند. جالب است بدایند که ترکیب این آویزهای رنگی با گل و گیاهان موجود در باغ ها و باغچه ها، اثری خارق العاده را خلق می نماید و منظره ای تماشایی را برای افراد به وجود می آورند.

آویزهای شیشه ای

آویزهای شیشه ای

مزایای استفاده از آویزهای شیشه ای استیند گلس در حیاط خانه ها

 

استفاده از چراغ های زینتی، اشیای دکوراتیو و سازه هایی از این دست در حیاط خانه ها، امری رایج و متداول است و به ویژه در سال های اخیر، مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از آویزهای شیشه ای استیند گلس و دیگر سازه های دکوراتیوی که با استفاده از این شیشه های تزئینی ساخته شده اند، استحکام و مقامت آن ها در برابر باد، باران، برف و نور مستقیم خورشید است.

این آویزها و سازه های شیشه ای، به مرور زمان رنگ نمی بازند و در اثر برخورد با آب دچار فرسایش و نابودی نمی گردند و زیبایی و تازگی خود را، تا ابد حفظ می کنند. با مراجعه به  سایت دکوراسیون ایراچی می توانید با انواع سازه های تزئینی و کاربردی استیند گلس آشنا شده و شما نیز نسبت به تغییر محیط اطراف خود اقدام نمایید.

با گروه تخصصی ایراچی همراه باشید تا محیط اطراف خود را به آسان ترین و ارزان ترین شکل ممکن بهبود بخشید و کیفیت زندگی خود را، دوچندان نمایید.آویزهای شیشه ای

مطالب مرتبط