استفاده از آلاچیق های استیند گلس در باغ های لوکس

همان طور که می دانید آلاچیق ها، فضاهای نیمه باز و بعضا بسته ای هستند که به روش های مختلفی، مسقف شده اند و بسته به بافت محیط اطرافشان، از چوب، سنگ، فلز و متریال مختلف دیگر ساخته می شوند. آلاچیق ها اساسا به عنوان اماکنی سرپوشیده در فضای باز تعریف می شوند که افراد را از نورخورشید، باران و برف در امان نگه می داند و در عین حال ارتباط آن ها را به طور کامل با محیط اطرافشان قطع نمی کنند. باغ ها از جمله مکان هایی هستند که وجود آلاچیق در آن ها ضروری بوده و زیباییشان را دوچندان می کند. استفاده ار تکنیک استیند گلس در سقف آلاچیق ها، ایده ای خلاقانه و بسیار تازه است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. وجود آلاچیق های استیند گلس، در باغ های لوکس و باشکوه، بر زیبایی محیط می افزایند و با انعکاس تلالو نور خورشید در رنگ های مختلف، فضایی بسیار زیبا و سرزنده را در درون آلاچیق ایجاد می کنند. در این بخش می خواهیم به بررسی مزایای استفاده از آلاچیق های استیند گلس در باغ ها پرداخته و با ویژگی های مختلف آن آشنا شویم.
آلاچیق های استیند گلس

مزایای استفاده از آلاچیق های استیند گلس در باغ ها

به کارگیری تکنیک استیند گلس در سقف آلاچیق ها، باعث می شود تا نور خورشید از سقف آلاچیق عبور کرده و به رنگ های مختلفی که در سقف مورد استفاده قرار گرفته است، در فضای درونی آلاچیق استیند گلس، پخش شود. تماشای تلالوءِ این نورهای رنگی در کنار سرسبزی باغ، حسی بی بدیل و بی مانند را برای افراد رقم می زند و منظره ای بسیار زیبا را پدید می آورد. آلاچیق های استیند گلس به خاطر ظرافت و زیبایی که دارند و با توجه به رنگ های متنوعی که در ساخت آن ها به کار گرفته شده است، دارای تناسب و هماهنگی بسیاری با باغ های سرسبز و زیبا هستند و به ویژه در باغ های لوکس و وسیع کاربرد بسیاری دارند.

آلاچیق های استیند گلسمقاومت و استحکام آلاچیق های استیند گلس در باغ ها

شاید تنها نگرانی افراد در استفاده از سقف های استیند گلس برای آلاچیق ها، نگرانی از استحکام و مقاومت آن ها باشد. لازم به ذکر است که امروزه نیروهای متخصص با به کار گیری فنون و روش های مختلف، شیشه های استیند گلس را، به بهترین شکل ممکن در مکان مورد نظر نصب می کنند و این شیشه های در برابر هر گونه فشار، ضربه، باران، برف و عوامل بیرونی دیگر محکم و مقاوم هستند و استفاده از آن ها هیچ نگرانی را به دنبال ندارد.
آلاچیق های استیند گلسبرای آشنایی با دیگر ویژگی ها و کاربردهای شیشه های استیند گلس می توانید، به مطالعه ی بخش های مختلف سایت ایراچی پرداخته و با پروژه های مختلف در مکان ها مختلف آشنا شوید و با استفاده از ایده های به کار رفته در این پروژه ها، طرح ایده آل خود را انتخاب کنید  و با به پیاده سازی آن ها، محیط اطراف خود را زیباتر نمایید.

مطالب مرتبط