اجرای پروژه کاشی شیشه ای در استخر مجتمع مسکونی

مکان اجرا : مجتمع مسکونی در استان گرگان ( ناهارخوران )

کاشی شیشه ای دست ساز می تواند یکی از بهترین متریالها برای پوشش سطوح گوناگون مانند دیوار استخرها , فضاهای ورزشی , دیوار حیاط و فضای باز , دکوراسیون داخلی ، دیوار لابی و فضاهای مشاعات ساختمانی و … می باشد .

کاشی شیشه اییکی از پروژه های گروه ایراچی اجرای کاشی شیشه ای دست ساز به عنوان تابلوی تزیینی بر روی دیوار استخر آپارتمان مسکونی در شهر گرگان بود . استخر این آپارتمان مسکونی  با کاشیهای ساده پوشش داده شده بود و به همین دلیل نیاز به تنوع رنگی در فضا به نظر می رسید که با نظر کارفرما و مناسب بودن طرح ماهی و آکواریون در فضاهای مرتبط با آب , این طرح پیشنهاد و تایید شد.
پس از طراحی ساخت کاشیها در کارگاه آغاز شد و قطعات با تکنیک فیوز گلاس ( همجوشی شیشه ) ساخته شدند . این تکنیک این اجازه را به هنرمند می دهد تا کلیه طرحها را با جزییات کامل بر روی شیشه نقش کند که پس از پخت کاملا ثابت می شود و دیگر بر اثر شستشو , رطوبت و یا هر عامل طبیعی دیگری از بین نمی رود .

کاشی شیشه ای پس از ارسال کار به گرگان و محل پروژه کار جهت نصب آماده بود . سطح زیرین کار سیمانی بوده و کمی ناصاف ولی با توجه به بزرگ بودن قطعات کار بدون مشکل بر روی دیوار نصب شد و فضایی با تنوع رنگی و زیبا بوجود آورد.

کاشی شیشه ایکاشی شیشه ای

مطالب مرتبط