اجرای پتینه گچ بری در پروژه ویلای مسکونی

مکان اجرای پروژه : دروس

یکی از پروژه های اجرا شده توسط گروه ایراچی اجرای پتینه بر روی گچ بری داخل یک ویلای مسکونی واقع در منطقه دروس تهران ( خیابان فریار ) می باشد . این ساختمان مسکونی در دو طبقه ساخته شده است . ارتباط طبقه اول با طبقه دوم توسط راه پله ایست که در وسط سالن قرار گرفته است . دور تا دور ورودی راه پله گچ بری به پهنای ۳۰ سانت انجام شده است و بر روی سقف طبقه دوم و در قسمت فوقانی ووید نیز گچ بری دایره شکلی به قطر حدود ۵ متر اجرا شده است . در این فضا و همچنین سایر گچبریهای اطراف سالن نیاز به پتینه وجود داشت تا زیبایی گچبری انجام شده خود را به مراتب بیشتر و زیباتر نشان دهد .

پتینه گچ بریدر مرحله اول با توجه به نظر و سلیقه کارفرما جناب آقای شریفی , انتخاب رنگ اصلی انجام شد و سپس با اجرای چند نمونه طرح نهایی انتخاب گردید .

پتینه گچ بریهنرمندان پتینه کار ایراچی با نهایت دقت اجرای پتینه گچبریهای دور سالن را آغاز نمودند .

پتینه گچ بریاستفاده از شاپان به عنوان زیر رنگ و رنگهای صدفی به عنوان رنگ اصلی و کمی رنگ طلایی به عنوان براق کننده نهایی زیبایی وصف ناپذیری را در گچبریها ایجاد نمود .

پتینه گچ بریبرای طرح سقف نیز تم رنگی کرم قهوه ای به همراه صدفی و طلایی اجرا شد تا هارمونی لازم در فضا ایجاد گردد .

پتینه گچ بریپس از اجرای کامل پتینه گچبریها و فضای کلی زیبایی و شکوه خاصی پیدا کردند .

پتینه گچ بریپتینه کاری در ساختمانهای لوکس و خاص امری اجتناب ناپذیر است که زیبایی گچ بریها را بسیار اشرافی نمایان می کند . نمایی از فضای کلی ساختمان در عکس زیر دیده می شود که به همراه پتینه کاری ظاهری باشکوه و لوکس پیدا کرده است .

پتینه گچ بریدر تصویر زیر جزییات اجرای پتینه در سقف دیده می شود که با ظرافت خاصی اجرا شده است .

پتینه گچ بریپتینه سقف به همراه گچ بری دور سالن

پتینه گچ بریگروه ایراچی با بهره گیری از هنرمندان پتینه کار خود توانایی اجرای پتینه های ساختمانی را دارد .

مطالب مرتبط