اجرای لوگو با کاشی شکسته

 اجرای لوگو برای بسیاری از شرکتها , بانکها و موسسات می تواند مهم باشد . اینکه نام و لوگوی شرکت در فضای داخلی آن اجرا شود می تواند موضوعی جالب و هوشمندانه به نظر آید که علاوه بر ایجاد زیبایی نام و لوگو را نیز در معرض دید افراد قرار می دهد . به همین جهت استفاده از هنرهای دستی برای اجرای لوگو می تواند بسیار خاص و منحصر بفرد باشد . استفاده از کاشی شکسته پیشنهادی است که توسط آن می توان لوگو و یا نام شرکتها و موسسات را اجرا نمود و به شکل تابلو و یا نصب کامل بر روی دیوار , در داخل فضا از آن استفاده کرد تا حال و هوایی متفاوت در طراحی داخلی ایجاد نماید .

کاشی شکسته همانطور که از نامش پیداست از قطعات ریز و کوچک کاشی تشکیل شده است که با در کنار هم قرار گرفتنشان می توانند فرم و یا نوشته ای را تشکیل دهند . این کار کاملا توسط دست انجام می شود و هنری خاص و ارزشمند است .

شرکت ایراچی آمادگی دارد که کلیه طرحهای مربوط به نام و لوگو و یا سایر طرحها را در ابعاد مختلف با تکنیک کاشی شکسته اجرا نماید . علاقمندان می توانند طرح مورد نظر خود را ارسال کرده و از مشاوره همکاران گروه ایراچی بهرمند شوند تا کار در ابعاد مورد نظرشان ساخته و در صورت نیاز در محل نصب گردد .

اجرای لوگو با تکنیک کاشی شکسته

اجرای لوگواجرای لوگواجرای لوگواجرای لوگواجرای لوگو

مطالب مرتبط