۴ اتاق نشیمن با ویژگی خاص

آیا دنبال طرح ها و ایده هایی می گردید تا با آنها محیط خانه خود را خاص کنید؟ طرح های زیر از محبوبترین تصاویر اتاق نشیمن در اینترنت هستند

اتاق نشیمن
لمبه های چوبی

فقط به اندازه کافی برای اضافه کردن ویژگی خانه های روستایی از لمبه چوبی استفاده کنید. با محبوبیت ظاهر مدرن خانه های روستایی، امروزه استفاده از لمبه چوبی در خانه های زیادی رونق پیدا کرده است.
در این فضای داخلی دکوراسیون آرامش بخش و ساحلی حاصل کار استدیو ریتینک دیزاین (Rethink Design Studio)، لمبه چوبی هم دیوارها و هم سقف شیب دار آن را پوشش داده است.  

اتاق نشیمن
سقف بلند

بام را برای انبارگونه تر شدن خانه بلندتر کنید. این خانه در جکسون (Jackson) ایالت وایومینگ (Wyoming) از تمام ویژگی های خانه های چوبی و روستایی بهره می برد، ولی در انتها به خصوصیات خانه های شهری ختم می شود.
رنگ آمیزی از بالا به پایین  نکته ظریفی دارد، و آن تضادی است که با لامپ آویزی ایجاد کرده است لوستری به شکل چرخ واگنی قدیمی اما در عین حال بسیار مدرن.
به طور مشابه، شومینه سنگی ، شیشه های تزئینی در این اتاق و طاقچه بالای آن، اتاق را معاصرتر و مقداری عجیب و غریب نشان می دهد.

اتاق نشیمن
خانه روستایی

اتاق تان را به بعضی از خصوصیات خانه های روستایی آمیخته کنید تا آن را دنج تر کنید. شما مجبور نیستید تمام آن عناصری را که احساس راحتی خانه های روستایی را برای اتاق شما به ارمقان می آورد را اضافه کنید.
پرتوهای خورشید و تیرنماها به همراه مناظر کوهستانی حس گرمی و ملایمت را برای این فضای داخلی به وجود آورده است.
اتاق نشیمن

رنگ های خنثی

فضای آرامش بخش با رنگ های خنثی. رنگ های خاکستری و آبی کمرنگ، کرم رنگ و عناصر چوبی در دکوراسیون داخلی احساس کنار آب بودن را برای این فضای داخلی در بوستون (Boston) به ارمقان آورده است.
انحنای صندلی ها به خوبی کنتراست را با خط های مستقیم نرده ها و میزهای شیشه ای کوچک برقرار کرده است.
مطالب مرتبط