۵ اتاق با ایده هایی کاربردی

ایده های عالی و خارق العاده برای ذخیره سازی، سرگرمی و غیره که ممکن است در این هفته از دست داده باشید را بررسی کنید.
 
 ۱٫ کاشی منحصر به فرد با طرح فرش.
آشپزخانه های با سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است، اما یکی از جزییات آنها که حقیقتا چشم را به خود جذب می کند، کاشی گرافیکی بوده که از سیمان ساخته شده است و طرحی مانند یک فرش دارد.
با اشکال بسیار زیبا، این کاشی در میانه آشپزخانه قرار می گیرد.
مطلب مرتبط: مشخصات فنی کاشی های شیشه ای ساخت گروه ایراچی
 دکوراسیون داخلی
 ۲٫ کابینت برای ذخیره سازی البسه کتانی.
کمدهای بزرگ و کابینت های توکار می تواند به میزان بسیار بالایی در به حداکثر رساندن فضای ذخیره سازی حمام موثر باشند، و یک کابینت مستقل و یا armoire مطمئنا میتواند به بعد جذابیت این نوع وسایل اضافه کند.
اینجا، طراح مشهور جانی اسپیر در دهه ۱۹۷۰ یک جعبه تلویزیون را برای قرار دادن حوله و لوازم آرایشی دیگر به یک کمد تبدیل کرد.
مطلب مرتبط: طراحی سرویس بهداشتی
 دکوراسیون داخلی
او قطعه را به رنگ آبی نقاشی کرد و شیشه درب کابینت را برای درب ها اضافه کرد.
 دکوراسیون داخلی
 ۳٫ کابینت های درون سازی شده برای قرار دادن وسایل سرگرمی.
تلویزیون، سیستم های بلندگو و سایر اجزای رسانه ای ما را سرگرم نگه داشته است. اما همه این جعبه های سیاه و سیمها می توانند بعد زیبایی شناختی مکان را تحت تاثیر قرار دهند.
بنابراین برای این اتاق نشیمنT هونگ نگوین کمدهای سفارشی را ساخته شده است که قابلیت پنهان کردن تجهیزات مختلف، برای نگه داشتن بعد زیبایی اتاق و ظاهری تمیز و واضح را دارد.
 دکوراسیون داخلی
 ۴٫ بار شخصی. 
 بارها و ایستگاه های نوشیدنی مکان های عالی برای تفریح هستند. اما این صاحبان خانه این ایده را به شکلی دیگر در پیش گرفتند.
آنها لوله کشی هایی را به اتاق غذاخوری خود منتقل کردند، یک شیر آب روی دیوار نصب کردند و یک سینک سنگی را به یک میز ناهار خوری اضافه کردند تا یک بار شخصی شیک ایجاد شود.
 دکوراسیون داخلی
 ۵٫ کاشی با ظاهر پارچه.
 ظاهر کاشی و مواد مربوطه آن همیشه در حال پیشرفت است، و گابرل چاریتون نویسنده مجله Houzz Australia، با چندین کارشناس کاشی صحبت کرد تا آخرین گرایشات را درک کند.
یکی از موارد بی نظیر که در اروپا تولید می شود، محصولی است که به نظر مانند پارچه، توری، و یا کتان به نظر می رسد. در حقیقت به یک جسم سخت، ظاهری لطیف بخشیده شده است.
مطالب مرتبط