آینه کاری با طرح مدرن، معماری ارزشمند و دکوراسیون زیبا

دکوراتیو یا آینه کاری مدرن

دکوراتیو یا آینه کاری مدرن ، آینه هایی با طرح های خاص و زیبا هستند. طرح ها یی مانند پروانه، پازل یا طرح های برجسته که بر روی دیوار ها و درها، زینت بخش خانه ها است. همچنین آینه هایی با اشکال هندسی مانند لوزی، دایره و مستطیل که در هنگام تماشای تلویزیون در اتاق نشیمن یا اتاق خواب نوازشگر چشم هایتان می شود.

آینه کاری مدرن

معماری ارزشمند آینه های دکوراتیو

آینه های دکوراتیو در بالا رفتن ارزش معماری منزل شما تاثیر بسزایی دارد. پس بدون هیچ گونه تردیدی نصب آینه های مدرن را در اولویت تغییر دکوراسیون منزل خود قرار دهید. زیرا که هر آنچه هزینه کنید بر ارزش ساختمان اضافه می شود و بمانند یک سرمایه گذاری مطمعن عمل می کند. در این امر خطیر از راهنمایی های  مشاوران  و متخصصان آینه کاری در سایت ایراچی به بهترین نحو بهره مند شوید.

آینه کاری پازلی برنزی

فواید آینه کاری مدرن

جلوه ی زیبای دکوراسیون داخلی

نصب آینه های مدرن در طرح های متنوع و حفظ هارمونی با تزیینات داخلی جلوه ی زیبایی خلق می کند. چونان که در منزل شما تابلو با طرح آینه بر روی دیوار نمایان می شود که هر لحظه از دیدن آن لذت می برید. احساس شعف حاصل از تابلوهای آینه ای آن هم در رنگ های متنوع و زیبای برنزی، طلایی، نقره ای و مسی وصف ناپذیر است.

آینه کاری دکوراتیو

بزرگ نمایی فضای داخلی

از مهم ترین خاصیت آینه کاری دکوراتیو بازتاب نور است. این ویژگی بویژه در منازل کوچک آپارتمانی بسیار می تواند کاربردی باشد. زیراکه با چند برابر شدن انعکاس نور و ایجاد خطای دید، فضا را وسیع تر از آنچه هست نشان می دهد. حتی این عمل را می توان در یک اتاق نیز پیاده سازی و اجرا کرد. تا با انعکاس تصویر اتاق، مانند اتاق خواب،  فضای اتاق در ذهن بیننده بزرگ تر جلوه می کند. درنتیجه حس لذت بخش و رضایت خاطر بیشتری به ساکنین القا می کند.

آینه کاری بزرگ نمایی فضا

آینه کاری اتاق خواب

آینه کاری بر روی در و دیوار

تصور کنید که در اتاق نشیمن شما کل سطح یکی از دیوارها آینه کاری شود. بنابراین تماشا کردن تلویزیون و یا شام خوردن و دورهمی ها با حس خوشایندی همراه می شود که بسیار لذت بخش است. اگر درحال برنامه ریزی برای دکوراسیون خانه ی جدید خود هستید. یا قصد تغییر دکوراسیون را دارید. حتما آینه کاری مدرن دیوار ها را در برنامه ی خود قرار دهید. با خواندن این توضیحات اگر هرگونه سوال در زمینه ی  آینه کاری دکوراتیو در ذهن شما نقش بسته است با کارشناسان ایراچی تماس حاصل کنید.

آینه کاری دیوارپوش

آینه کاری دیوارپوش

افزایش بخش روشنایی محیط

اگر اتاق یا بخشی از منزل شما نور کمتری دارد با آینه کاری می توانید روشنایی بیشتری کسب کنید. آینه با انعکاس نور بیشتر علاوه بر افزایش مساحت، نور بیشتری نیز به محیط می بخشد.

آینه کاری دیوارپوش

آینه کاری و افزایش انگیزه

شاید عجیب باشد که این جمله را بشنوید که با آینه انگیزه ی شما بیشتر بشود. در محیط اطراف چند نمدنه از آن را تجربه کرده اید بی آنکه از این اثر انگیزشی آینه آگاه باشید. به طور مثال در باشگاه های ورزشی وجود آینه های تمام قد باعث افزایش انگیزش ورزشکاران می شود.

آینه کاری دیوارپوش

انواع آینه کاری مدرن

آینه کاری دکوراتیو به انواع متنوعی تقسیم می شوند. از جمله می توان به انواع آینه کاری پازلی، آینه کاری گرد، آینه کاری حجمی، آینه کاری با طرح های خاص و  آینه کاری های دیوار پوش اشاره کرد.

پروژه ی آینه کاری مدرن ایراچی

یکی از پروژه های موفق تیم ایراچی، پروژه ی آینه کاری مدرن در برج ژون پارک منطقه ولنجک تهران است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید بر روی یک دیوارمعمولی در فضای داخلی منزل با آینه کاری دکوراتیو چه تغییرمحسوسی ایجاد شده است. دیواری معمولی بدون هیچ نقش و نگار بی آن که حسی از زیبایی را به ساکنین القا کند. به همت تیم متخصص ایراچی، آینه کاری مدرن، تازگی و طراوت را به خانه های شما هدیه می دهد.

آینه کاری مدرن

طرح اولیه

آینه کاری دیوارپوش با طرح پازل که بسیار تخصصی توسط گروه دکوراسیون ایراچی برش داده شده است. در تصویر طرح پازل اولیه ی آینه نمایش داده شده است.

آینه کاری مدرن

آزادی انتخاب در آینه کاری دکوراتیو

هر یک از شما کاربران عزیز در آینه کاری دکوراتیو برای طرح پازل مورد نظر خود آزادی انتخاب دارید.  به این صورت که در اینجا طبق تصویر پازل به صورت مربع و مستطیل طراحی شده است.

آینه کاری مدرن با طرح پازل

اما در تصویر زیر آینه کاری مدرن با طرح پازل متفاوتی را می توانید مشاهده کنید. بنابراین در آینه کاری با طرح پازل انتخاب طرح محدودیتی ندارد.  طراحان تیم ایراچی براساس بودجه و دکور منزل شما دست به طراحی بهترین پازل ها می زنند. مهم تر اینکه بر اساس نظر شما به راحتی در طرح پازل تغییرات لازم اعمال می گردد.

آینه کاری مدرن

پس بدون نگرانی و بی هیچ درنگی با گروه کارشناسی ایراچی تماس بگیرید. از راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

مطالب مرتبط