آینه های ونیزی باشکوه-قسمت دوم

در اینجا مثالی از ترکیب وسایل منزل با هم را آورده ایم تا ببینیم می توان آن ها را به خوبی با هم ترکیب کرد. قدیمی و جدیدی با هم تطبیق پیدا کرده اند.

آینه دیوارکوب ونیزی هشت گوشه ظاهری متضاد را به رنگ ارغوانی دیوار داده است. طراحی داخلی اینجا به وسیله کندال ویلکینسون (Kall Wilkinson) انجام شده است.


برای جلوه بیشتر زیبایی گلدان هایی را در جلوی آینه ونیزی قرار دهید. رنگ ها در چیدمان این پذیرایی به شکل هارمونیکی در کنار هم ترکیب شده اند. نگاهی به آینه دیوارکوب ونیزی Sylvia  بیندازید.

حمامی دو نفره با طراحی های برش خورده ماهرانه در تاج این دو آینه ونیزی مشابه، آن را باشکوه کرده است.

آینه دکوراتیو ونیزی با آن طراحی های جواهر مانند و قاب مجلل و تزئیناتی اش پر از هویت است. همه چیز در اینجا از افسون و کمال حرف می زنند.
این آینه گرد ونیزی همراه با درخشندگی چلچراغ باعث تکمیل این فضا شده اند. قاب آینه تراش خورده  برگ مانند آن طرحی کلاسیک برای آینه های گرد است. با آینه دیوارکوب Cienna ، می توانید آینه گرد ونیزی باشکوه خود را داشته باشید.

رنگ سیاه و زرد به این فضا هویت می بخشد، درحالیکه آینه ونیزی دیوارکوب بیضی شکل و لامپ ها سبب شیک شدن فضا شده اند. یک طراحی خوب برای فضای اطراف میز کنار دیوار. این تصویر از آپارتمان بازیگر زن و مدلی به نام ناتان بوردرو (Natane Bourdreau) گرفته شده است.

عمارتی با وقار با سبکی مجلل و باشکوه با دوآینه بزرگ ونیزی، با چلچراغ هایی که در نزدیکی آن ها است، آماده است تا روشنی بخش فضا باشد.

روشی عالی برای خوشامدگویی به مهمانان : با صندلی های راحتی، کمی گل تر و تازه و یک آینه ونیزی باوقار با مهمان نوازی کامل پذیرای آن ها است. این آینه همچنین از نور بیرون استفاده می کند و آن را برای افزایش روشنایی فضا بازتاب می دهد.

با قرار دادن آینه ای ونیزی بر روی آینه ای دیگر، هویت و شخصیت خودتان را برای فضا ایجاد کنید. حکاکی ها کاملا واضح هستند، که باعث می شوند فضا به روشنی بدرخشد.
آینه های دیوارکوب ونیزی عناصر دکوراسیون دیواری هستند که محدود به زمان نیستند و سبک و درخششی عالی دارند. چه در پذیرایی باشند، چه ناهارخوری و یا حتی حمام، این آینه های دیوارکوب ونیزی همیشه تاثیربرانگیز هستند.
مطالب مرتبط