آینه حجمی چه تاثیری بر طراحی فضای داخلی خواهد داشت؟

بسیاری تصور می کنند از آینه ها فقط به صورت مسطح می توان استفاده کرد.

باید بگوییم امروزه آینه ها هم مانند هر عنصر دیگری در دکوراسیون داخلی دست خوش تغییرات زیادی شده اند و با تنوع بیشتری در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

آینه حجمی یکی از جدیدترین عناصری است که می توانید در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید و تاثیر چشمگیر آن را در حال و هوای فضایتان ببینید. در ادامه ویژگی هایی که آینه حجمی دارد را برایتان معرفی می کنیم.

۱-آینه حجمی با فاصله از دیوار قرار می گیرند. پس همین موضوع باعث می شود آینه مانند یک مجسمه هنری یا یک اثر شاخص خود را نمایش دهد.

۲-آینه حجمی، نور و رنگ را چند برابر آینه های ساده پخش می کنند. بنابراین با داشتن این ویژگی فضای شما نورانی تر و بزرگتر دیده می شود.

۳-آینه های حجمی می توانند هر طرح و نقشی را به خود بگیرند. به طور مثال آینه ها می توانند ترکیب مثلث، دایره، مربع یا هر شکل دیگری باشند.

۴-آینه حجمی قابلیت نصب در هر فضایی را دارند. بنابراین می توانید آن ها را با ابعاد دلخواه خود سفارش دهید.

۵-آینه های حجمی در ترکیب با نور طبیعی یا مصنوعی لکه های رنگی زیبایی بر روی دیوار ایجاد می کنند. این اتفاق باعث می شود آینه با سایه های خود هم یک اثر هنری ایجاد کند.

۶-آینه های حجمی ایراچی علاوه بر تنوع در طرح و ابعاد قابل ارسال به تمام نقاط کشور نیز هستند. بنابراین در هر شهری که باشید می توانید دکوراسیون داخلی بی نظیری برای خانه یا محل کارتان ایجاد کنید.

۷-زمان سفارش آینه حجمی به نسبت حجم کار بسیار کم است و فقط در پانزده تا بیست روز می توانید این اثر هنری زیبا را به ایراچی سفارش دهید.

۸-از رنگ های مختلفی در آینه  حجمی می توان استفاده کرد که کاملا به نوع دکوراسیون داخلی شما بستگی دارد. به طور مثال می توان از آینه دودی، برنزی، سفید و غیره در ساخت آینه های حجمی استفاده کرد.

۹- کلیه آینه های حجمی ایراچی دست ساز بوده، در نتیجه بعد از گذشت چند سال بر ارزش آن ها افزوده شده و عتیقه محسوب می شود.

۱۰-آینه های حجمی ایراچی را می توانید مطابق با سلیقه ی خود سفارش دهید. برای دریافت هرگونه راهنمایی در زمینه طرح، رنگ و قیمت می توانید با شماره های مندرج در صفحه اصلی تماس حاصل نمایید.آینه حجمی

مطالب مرتبط