آینه آنتیک و کهنه کاری شیوه ای جدید برای ایجاد فضاهای خاص

وسایل قدیمی و کهنه این روزها طرفداران زیادی دارند. کاسه ها و بشقاب های چند صد ساله با اینکه رنگ و رویشان رفته اما با قیمت چندین برابر نسبت به نمونه های نو فروخته می شوند.

عتیقه فروشی ها همیشه مشتریان خاص خود را دارند و این امر در مورد آینه آنتیک و کهنه کاری آینه نیز صادق است.

آینه آنتیک و کهنه کاری
در نمونه های خارجی منازل لوکس و مجلل سبکی از آینه دیده می شود که گویا کهنه و عتیقه است. این آینه ها با تکنیک خاصی کهنه می شوند که در پست های قبلی ایراچی به تفصیل و مرحله به مرحله همراه عکس برایتان شرح داده ایم.

در ادامه قصد داریم بگوییم چگونه آینه آنتیک و کهنه کاری به شما کمک می کند تا فضایی خاص و متفاوت ایجاد کنید.

آینه آنتیک و کهنه کاری تکنیک مورد علاقه هنرمندان در طراحی داخلی

اگر به خانه هنرمندان سری بزنید، آثاری را می بینید که در خانه افراد عادی دیده نمی شود. تکنیک آینه آنتیک و کهنه کاری در اکثر خانه های خاص هنرمندان، بازیگران، نقاشان، مجسمه سازان و معماران معروف دیده می شود و به علت ایجاد حس نوستالوژی بسیار جذاب است. این نوع آینه ها را می توان با طرح و نقش دلخواه بر روی رنگ های مختلف ایجاد کرد و به راحتی بر روی دیوار نصب نمود.

آینه آنتیک و کهنه کاری هیچ محدودیتی در زمینه ابعاد، شکل و طرح ندارد و از آن جا که کثیفی ایجاد شده بر پشت آینه اتفاقی است هر آینه آنتیک و کهنه کاری شده منحصر به فرد بوده و مشابه ندارد. این موضوع دقیقا تفاوت کار دست ساز و کار صنعتی و کارخانه ای است.

با سفارش کار دست ساز مطمئن می شوید مشابه یک محصول در هیچ جای دیگری جز خانه شما وجود ندارد.

آینه آنتیک و کهنه کاری

چه رنگی برای آینه آنتیک و کهنه کاری استفاده کنیم؟

این موضوع کاملا به رنگ مبلمان، دیوار ها و سایر وسایل شما بستگی دارد. اگر رنگ وسایل شما به کرمی، قهوه ای و غیره متمایل است می توانید از آینه آنتیک و کهنه کاری با رنگ برنزی یا طلایی استفاده کنید.

همچنین اگر رنگ کلی دکوراسیون داخلی شما به رنگ های طیف سرد، همچون طوسی، مشکی، سفید و غیره نزدیک است می توانید از آینه آنتیک و کهنه کاری با رنگ سفید یا طوسی یا مشکی استفاده کنید.
پیشنهاد ایراچی به شما استفاده از یک رنگ متضاد در این نوع آینه ها است تا فضا حس و حال جدیدی پیدا کند و آینه مورد نظر بیشتر دیده شود.آینه آنتیک و کهنه کاری

مطالب مرتبط