آموزش ساخت شیشه تزیینی پنجره

برای ساخت شیشه تزیینی نیازی است که در دکوراسیون داخلی احساس می شود. طراحان ایده های متفاوت و خلاقانه ای را برای پنجره های دکوراتیو دارند که تکنیکهای مختلف کار بر روی شیشه می تواند این ایده ها را تجسم ببخشد.

شیشه تزیینیتکنیک استین گلس یکی از این هنرهاست که تلفیقی است از شیشه و فلز . توسط این هنر خلاقانه می توان طرحهای بسیاری را اجرا نمود.

آموزش تکنیک استین گلس

شیشه تزیینیشیشه های پنجره در فضای داخلی می تواند همانند یک تابلو عمل کرده و علاوه بر کاربد به عنوان عنصری دکوراتیو در دکوراسیون عمل کند .

شیشه تزیینیتکنیک تیفانی نیز یکی دیگر از هنرهای شیشه است که در ساخت پنجره های داخلی ساختمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

این هنر زیبا و ظریف از قرنها پیش در ساخت شیشه های کلیسایی استفاده می شده است و امروزه با استفاده از طرحهای مدرن و کلاسیک توانسته است جای خود را در معماریهای امروزی باز کند .

آموزش  تکنیک تیفانی

شیشه تزیینیهنر فیوز گلس یا همجوشی شیشه نیز هنریست نوین در ساخت شیشه های دکوراتیو . این هنر که توسط قرارگرفتن شیشه در داخل کوره و حرارت دهی انجام می شود نیز می تواند برای ساخت بسیاری از شیشه های دکوراتیو استفاده شود . استفاده از انواع قالبها , رنگهای مخصوص و شیشه های رنگی و ساده می تواند همچون یک تابلوی شیشه ای در فضای شما جلوه گری نماید .

شیشه تزیینیآموزش تکنیک فیوز گلس ( همجوشی شیشه )

علاقمندان به یادگیری هنر همجوشی شیشه می توانند با گروه ایراچی تماس حاصل نمایند .

مطالب مرتبط