آماده کردن دکوراسیون برای تابستان

همه چی در تابستان زیباست سبزی ، شکوفه ها و روزهای بلند و اقتاب درخشنده . زمانیکه تابستان فرا می رسد همه ما برای فصل کار و شادابی و تفریح اماده می شویم با این تغییرات ما می توانیم براحتی برای ایجاد تغییرات و زیبا کردن دکوراسیون خانه خود اقدام نماییم.

دکور تابستانکوله بار زمستان را ببندید

سبد های حصیری و ملافه ها سریعترین راه برای بروزرسانی اتاق خواب شما می باشند این سبدهای حصیری می توانند لباس و وسایل زیادی را درخودجای دهند.

دکور تابستاندکور خود را شفاف و تازه نگه دارید

پتوها را با ملافه عوض کرده و در اینجا از یک ملافه نازک استفاده شده و تم رنگی نیز تم خنک برای هر چه خنک تر شدن تابستان استفاده شده است.

تابستان ها روزها بسیار بلند می باشند بهترین کاراین است که از نور طبیعی روز بیشترین استفاده را ببرید نورها در تابستان بسیار گرم تر و بیشتر نمای خانه را می پوشانند و می توانید از این نورها در هرچه بیشتر کردن زیبایی منزل استفاده نمایید.

دکور تابستانبا یک پرده کوچک می توانید اشعه صبحگاهی خورشید را بلاک کنید و از خواب صبحگاهی لذت ببرید یکی از مواردی که باعث م یشود در صبح زود باعث اذیت شود اشعه صبحگاهی خورشید می باشد که از بالا به صورت افراد تابیده و باعث ناراحتی و از خواب پریدن خواهد شد.

دکور تابستانشومینه را با گل تزیین نمایید دیگر در تابستان شومینه بکار نمی اید بهترین کار استفا ده از یک گل بجای ان می باشد می توانید از این گل برای تزیین خانه خود استفاده نمایید و شومینه را در پشت ان محو نمایید.

دکور تابستانازپشه بند استفاده نمایید یکی از مواردی که بسیار مهم و کارا می باشد و افراد ازان استفاده می کنند پشه بند می باشد که برای جلوگیری از ورود حشرات و پشه ها و مگس ها در شب بسیار کاربردی و مفید می باشد.

یکی از حس های زیبای تابستان  پیاده رفتن بروی سنگ و چوب کف اتاق است براحتی می توانید با سنگ و چوب کف اتاق حس تابستانی به پاهایتان بدهید در تابستان کف اتاق ها و سنگ ها خنک تر هستند و راه رفتن بروی انها بسیار لذت بخش است

مطالب مرتبط