لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

سقف کاذب شیشه ای1392/10/07


امروزه سقفهای کاذب در ساختمانها جزئی است که نمی توان آن را نادیده گرفت . محلی برای عبور تاسیسات که دسترسی به آن نیز بسیار مهم است . گاه این سقفها محلی برای نور دهی نیز به حساب می آیند که اهمیت آنها را دو چندان می کند . معمولا سقفهای کاذب در سرویسهای بهداشتی و یا آشپزخانه وجود دارد که توجه به زیبایی آنها باعث زیباتر شدن این فضاها در منزل می شود .
بسیاری از افراد که علاقه به داشتن فضایی زیبا و متفاوت هستند علاقه ای به استفاده از متریالهای بی ارزشی چون طلقهای پلاستیکی برای این فضا ندارند از این رو برای پوشش خاص و متفاوتی که برای آنها نیاز دارند دچار مشکل و سر در گمی می شوند .
از این رو هنرمندان ما بر آن شدند تا محصولی زیبا , منحصر به فرد و مناسب برای این سقفهای کاذب طراحی کنند . پیشنهاد ما استفاده از انواع شیشه های تزیینی است که با قابلیتهای بسیاری که دارند بسیار مناسب این فضاها می باشند .
در طراحی وم تولید این نوع از شیشه می توان رنگ و یا طرح موجود در فضاها را به راحتی بر روی شیشه نیز پیاده کرد به عنوان مثال طرح کاشی سرویس بهداشتی می تواند با طرح سقف کاذب هماهنگی کامل داشته باشد و یا از یک تم رنگی پیروی کنند .
امکان ساخت این شیشه ها در ابعاد و سایزهای مختلف وجود دارد چرا که همه مراحل ساخت آنها در داخل و توسط هنرمندان داخلی تولید می شود . از دیگر مزایای استفاده از آنها نصب ساده است که استفاده آنها را برای کلیه افراد سهل و آسان می کند . وجود طرحها و تکنیکهای مختلف در طراحی این شیشه ها باعث گشته که هر شخصی با هر سلیقه ای بتواند یک نمونه از آنها را انتخاب کند .
این شیشه ها بدلیل سکوریت بودنشان از نوع شیشه های ایمن بوده و مشکلی برای استفاده ندارند . شیشه بدلیل شفافیتش قابلیت عبور نور را به راحتی در اختیار ما قرار می دهد تا بتوانیم نور دهی مناسبی نیز در فضا داشته باشیم . در محلهایی که نیاز به پوشش کامل فضای پشتی وجود دارد می توان با مات کردن پشت شیشه از این امکان نیز برخوردار شویم .
کلیه رنگها ی کار شده بر روی این شیشه ها از دکور گرم تا دکور سرد کاملا بر روی شیشه تثبیت شده است به طوری که بر اثر بخار , خراش و یا هر نوع شستشویی مشکلی برای آنها پیش نمی آید و امکان تمیز شدن را به بهترین شکل به مصرف کننده می دهد . از این روست که استفاده از این نوع شیشه ها برای بسیاری از افراد مناسب و جالب است .
نحوه سفارش

علاقمندان به استفاده از این شیشه ها در سقفهای کاذب و لایت باکسها می توانند پس از دریافت اطلاعات لازم در این باره از طریق سایت ایراچی , با همکاران و کارشناسان ما تماس گرفته تا آنها بتوانند در سریع ترین زمان در محل اجرا حضور یابند .
مشتریان در محل اطلاعات بیشتری را در این باره دریافت خواهند کرد و با طرحها و نمونه های بیشتری آشنا می شوند . پس از مشاوره لازم و مشخص شدن خواست و نیاز مشتریان , طراحان ما طرح مناسب با سلیقه و نیاز مشتری را اجرا می نمایند . پس از تایید طرحها توسط مصرف کننده زمان به تولید محصول می رسد .
زمان تولید بسته به متراژ و طرح تا حدودی متفاوت خواهد بود . در زمان طی شدن مراحل تولید زیر ساختهای لازم جهت نصب نیز آماده می گردند .

نصب و تحویل آخرین مرحله پروژه می باشد .

 

سفارش سقف کاذب شیشه ای


اطلاعات بیشتر در مورد سقف کاذب شیشه ای