لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی
ایراچی
امروزه اکثر افراد و به ویژه نسل جدید، طرفدار سادگی و زیبایی مینیمال هستند و علاقه ی چندانی به ابزار و اشیای پر زرق و برق و فضاهای شلوغ ندارند و ترجیح می دهند که در محیطی ساده و خلوت زندگی کنند.
ایراچی
نورگیرها، بخش های بسیار مهمی از ساختمان ها، به ویژه آن دسته از ساختمان ها که امکان دریافت نور طبیعی از طریق درب و پنجره را ندارند و به ناچار مجبور به وارد کردن نور از سقف، به محیط مورد نظر خود هستند
ایراچی
استفاده از گنبدهای شیشه ای در طرح ها و اندازه های مختلف، امروزه طرفداران بسیار یافته است و استفاده از گنبدهای شیشه ای استیند گلس، دیگر تنها منحصر به اماکنی نظیر مساجد، کلیساها و تالارها نمی باشد.
ایراچی
یک آباژور به عنوان نوربرجسته برای ظروف شیشه ای اطراف خود به منظور درخشندگی آنها و برق زدنشان مفید خواهد بود
ایراچی
استفاده از تکنیک استیند گلس در ساخت انواع سازه های دکوراتیو، بسیار رایج و متداول است و بسته به خلاقیت و نوآوری افراد، در جاهای مختلف، و به اشکال گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد.
ایراچی
استفاده از پارتیشن های شیشه ای ساخته شده از شیشه های تزئینی استیند گلس، تنها در منازل مسکونی مرسوم نیست و در ادارات بسیار و در مجتمع های فرهنگی هنری متعددی برای جداسازی بخش های مختلف مورد استفاده قرار ...
ایراچی
درب های شیشه ای استیند گلس که در طرح ها و رنگ های مختلف و بسته به سلیقه ی کارفرما، طراحی و اجرا می شوند، علاوه بر زیبایی و ظرافت، دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی نیز هستند.
ایراچی
یکی از مولفه های اصلی جذب مخاطب در هر محیطی، معماری داخلی و دکوراسیون مکان مورد نظر است و هر مکانی، با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد، نوع خاصی از معماری و دکوراسیون داخلی را می طلبد.
ایراچی
یکی از کاربردهای مهم شیشه های استیند گلس، استفاده از آن ها در فضاهای مذهبی نظیر مساجد، کلیساها و نمازخانه ها است.
مزایای استفاده از آلاچیق های استیند گلس در باغ ها به کارگیری تکنیک استیند گلس در سقف آلاچیق ها
نمایش : 1-10 (از 277)
صفحه :    1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10اولین  « قبلی   |  بعدی »   آخرین