لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

تغییری طلایی با درب های کشوییایراچی  - شنبه، 5 خرداد 1397


تجربه های بد با درب های کشویی که گیر می کنند و یا خود به خود حرکت می کنند، می تواند نقطه تحولی واقعی باشد. به هر حال واقعیت آن است که درب های کشویی جدید به سرعت از اجداد خود پیشی گرفته اند. اجزای درب های کشویی امروزی با دوام و کارایی خوبی ساخته می شوند. تولیدکننده های زیادی گیر نکردن و لیز نخوردن درب ها را ضمانت می کنند. آن هایی که می خواهند اتاق خوابشان را زیبا تر کنند باید نگاهی به سبک هایی از درب های کشویی موجود و تغییراتی که آن ها را مطلوب تر کرده است بیندازند.
 
درب های کشویی

انواع درب های کشویی 

سه طراحی پایه ای برای درب های کشویی وجود دارد. درب تاشونده در واقع از دو تکه چوبی یا فلزی متصل به هم تشکیل شده است که لولایی در وسط آن ها قرار دارد؛ با تا خوردن این دو تکه روی این لولا درب باز می شود. درهای تاشونده دو تکه معمولا جفت هستند و مجموعا از چهار تکه دو به دو تشکیل شده اند.
درب کنارگذر معمولا از دو واحد درب مختلف تشکیل شده است که بسته به اینکه کدام یک متحرک است، در روبه رو یا پشت دیگری به صورت کشویی حرکت می کنند.  مثل درب های حیاط خلوت. اما درب های کنارگذر می توانند سه یا چهار تکه باشند تا فضای زیادی را پوشش دهند. درب جیبی که ابتکاری هوشمندانه است، وقتی که مورد استفاده نیست به صورت کشویی به دورن دیوار می رود. 
درب های آینه ای باعث می شود اتاق شما تقریبا دو برابر بزرگتر نشان داده شود، قابلیت عالی برای مرتب کردن و بررسی ترکیب لباس تان فراهم می کند و به طور کلی جذاب تر از دیگر درب ها هستند. درب با آینه دکوراتیو قدی به شما این امکان را می دهد تا هنگام صبح در بیرون از فضای پر از بخار حمام، خود را آماده کنید. این موضوع مخصوصا برای اتاق خواب های همراه با حمام های کوچک مزیت خوبی به شمار می آید.   

مزیت های درب های کشویی

داشتن درب کشویی از نظرهای مختلفی مفید است. درب های شیشه ای کشویی به خانه شما زیبایی و ارزش می دهد. درب های آینه ای در اتاق خواب آماده شدن را ساده تر می کند و همچنین فضا را بزرگتر نشان می دهد. با وجود درب های با سبک ها و طرح های مختلفی که وجود دارد، درب شیشه ای یا آینه ای گران هستند و یا پیدا کردنشان سخت است. درب های کشویی مخصوصا برای کمد هایی که افقی باز می شوند بسیار راحت هستند چون دسترسی به محتوای بیشتری از آن را در چشم بر هم زدنی فراهم می کند. اگر درب ها از شیشه های شفاف باشند، شما می توانید تمام محتوی را بدون باز کردن در ببینید!

تجهیزات و نصب

در بیشتر موارد، نصب درب کشویی ساده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد. مخصوصا اگر قرار باشد درب کشویی قدیمی را با دربی جدید جایگزین کنید. 
کسانی که می خواهند درب های قدیمی را با دربی کشویی جایگزین کنند بهتر است طرح تاشونده آن را انتخاب کنند چون ساده ترین طریقه نصب را دارد. نصب تجهیزات درب کشویی و خود درب را می توانید خودتان انجام دهید. مثل دیگر درب ها، دوام این درب ها از یک برند به برندی دیگر متفاوت است و قیمت آن ها نیز چنین است. 
جایگزینی درب های قدیمی با درب های جیبی نیز راحت انجام می شود. دربی جیبی صرفه جویی در فضای اتاق است چون عملا وقتی باز می شود هیچ جایی نمی گیرد. اما تجهیزات و نصب آن کار خیلی سخت تری است. آن هایی که تجربه ای در این کار ندارند باید انجام این کار را به شخصی حرفه ای بسپارند. 
اگر می خواهید آن را با دربی کنارگذر جایگزین کنید، درب کنارگذر را می توان خیلی راحت در جای خود نصب کرد. اما از آنجایی که تجهیزات درب کشویی بهبود زیادی داشته اند، درست آن است که هنگام جایگزینی دربی کنارگذر، تجهیزات جدیدی نیز بخریم. این تجهیزات ارزان هستند و کارایی آن را به میزان زیادی بهبود می بخشند. 
 
دوشنبه، 21 خرداد 1397 - ایراچی
درباره کابینت های با درب های شیشه ای چه می توان گفت؟ در واقع چیزهای زیادی می توان گفت. ما شیشه های مات، حباب دار، راه راه و استیند گلس را داریم. درهای شیشه ای چهارچوب دار، قوسی و کشویی را داریم. و البته ...
يکشنبه، 20 خرداد 1397 - ایراچی
قبل از اینکه به یک طراح داخلی تبدیل شوم، یک صنعتگر تمام وقت بودم. گرچه با چندین وسیله مختلف کار کرده ام ولی وسیله مورد علاقه من همیشه شیشه بوده است. هنر شیشه چیزی بود که همیشه به آن اشتیاق داشتم &ndash ...
شنبه، 19 خرداد 1397 - ایراچی
برای پخش نور، اتصال بصری طبقات فضا یا برانگیحتن جذابیت فضا، کف شیشه ای قطعا برترین انتخاب است در یکی از مقالات قبلی من به بررسی پل های فضاهای داخلی پرداختم که تعداد زیادی از آن ها با کف شیشه ای ساخته ...
جمعه، 18 خرداد 1397 - ایراچی
استفاده از شیشه در کابینت توازنی ایده آل بین کابینت صلب و قفسه بندی باز را ارائه می کند. آن ها گرد و خاک را از ظروف دور می کنند و با این حال کمک می کنند آشپزخانه از نظر بصری بازتر باشد و ظروف و وسایل تزئینی ...
پنجشنبه، 17 خرداد 1397 - ایراچی
مطلبی درباره فواید و معایب از این دو مورد از کاشی های محبوب پشت کابینتی آشپزخانه
چهارشنبه، 16 خرداد 1397 - ایراچی
این طرح های درب های جلویی امکان ورود نور به فضا داخلی را فراهم می کند و در عین حال اجرای گیتار در هوای شما را هم از چشم بقیه دور نگه می دارد.
سه‌شنبه، 15 خرداد 1397 - ایراچی
آیا دکوراسیون تان برای بار اول خوب از آب در نیامد؟ مشکلی نیست – شما می توانید اشتباهاتتان را در طراحی فضای داخلی به موفقیت تبدیل کنید
يکشنبه، 13 خرداد 1397 - ایراچی
هر وقت که تصمیم گرفتید از آینه استفاده کنید، مطئمن شوید که آن نما ارزش بازتاب را دارد. آینه ای روبه روی پنجره، حالتی زیبا از فضای باز را بازتاب می دهد و کاری می کند که انگار دو پنجره وجود دارد.
پنجشنبه، 10 خرداد 1397 - ایراچی
ما تمام دنیا را برای پیدا کردن نمایشگاه های طراحی جذاب و جالب برای سال 2018 را جستجوی کردیم؛ از نمایشگاه های با آثار قدیمی و آثار بزرگ مهم گرفته تا نمایشگاه های موضوعی و نمایشگاه های مستقل. در اینجا لیست ...
چهارشنبه، 9 خرداد 1397 - ایراچی
چیزهای زیادی وجود دارند که ما برای زندگی کردن به آن ها نیاز داریم و از آن ها در خانه هایمان استفاده می کنیم. بعضی از آن ها کاربردی اند. بعضی ها شیک هستند. و البته بعضی از آن ها هم همیشه و به طور پیش فرض ...