لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

کاربرد شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلیایراچی  -


استفاده از شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی، از دیرباز تا کنون رایج و متداول بوده است و شاید شما نیز، شاهد درب های چوبی با شیشه های رنگی در خانه های قدیمی بوده باشید. خوشبختانه استفاده از این شیشه ها، امروزه نیز رواج بسیار یافته است و در بخش های مختلفی از خانه ها، مورد استفاده قرار می گیرد و فضایی گرم و دلنشین را، در داخل منازل مسکونی به وجود می آورد. با ایراچی همراه باشید تا با کاربرد شیشه های رنگی در بخش های مختلف خانه آشنا شوید و به راحتی محیط زندگی خود را، زیباتر و خاص تر نمایید.

کاربرد شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی   

کاربرد شیشه های رنگی در بخش های مختلف خانه
شیشه های رنگی، کاربردهای متنوعی دارند و از ساخت کوچک ترین سازه های دکوراتیو گرفته تا بزرگ ترین درب ها و پنجره ها، مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از درب ها و پنجره های شیشه ای باعث می شود تا نور طبیعی آفتاب در رنگ های مختلفی در فضا انعکاس یابد و پویایی و سرزندگی خاصی را در فضا القا نماید. شیشه های رنگی باعث می شوند تا فضای مورد نظر، بسیار بزرگ تر و فراخ تر به نظر برسد و ابزار و اشیای خانه، جلوه ای زیباتر پیدا کنند. این شیشه ها در ساخت نورگیرها، گنبدهای شیشه ای، سازه های دکوراتیو و دیواره های جداکننده در فضا، مورد استفاده قرار می گیرند و رنگ های به کار رفته در آن ها، با توجه به رنگ های غالب در چیدمان خانه، انتخاب و اجرا می گردد.

کاربرد شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی

مزایای استفاده از شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی
ریتم تند زندگی در عصر حاضر، و ماشینی شدن روند زندگی ها باعث شده است تا دکوراسیون داخلی منازل نیز، تحت تاثیر این تغییرات قرار گیرد و افراد هرچه بیشتر به سمت رنگ های خنثی و بی جان، روی آورند. نبود رنگ در دکوراسیون داخلی منازل مسکونی موجب خمودی و کسالت در افراد می شود و استفاده از شیشه های رنگی، راه حلی برای مقابله با این احساس در افراد می باشد. با استفاده از شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی خانه ی خود، به زندگی خود روح و جان ببخشید و لذت زندگی را، دوچندان تجربه نمایید. با مراجعه به سایت دکوراسیون ایراچی می توانید، به ایده برداری از پروژه های اجرا شده توسط این تیم بپردازید و با مشاره و راهنمایی متخصصین این مجموعه، محیط زندگی خود را به زیباترین شکل ممکن، تغییر دهید و کیفیت محیط اطراف خود را، دوچندان نمایید.

کاربرد شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی
کاربرد شیشه های رنگی در دکوراسیون داخلی
 
چهارشنبه، 9 خرداد 1397 - ایراچی
چیزهای زیادی وجود دارند که ما برای زندگی کردن به آن ها نیاز داریم و از آن ها در خانه هایمان استفاده می کنیم. بعضی از آن ها کاربردی اند. بعضی ها شیک هستند. و البته بعضی از آن ها هم همیشه و به طور پیش فرض ...
دوشنبه، 7 خرداد 1397 - ایراچی
نصب آینه یکی از کارهایی است که برای بهتر کردن ظاهر خانه انجام می شود ولی خیلی از افراد از آن صرفه نظر می کنند. آینه ها برای فضاهای حمام و اتاق خواب ضروری هستند گرچه آینه ها می توانند زیبایی و حس بزرگتر ...
يکشنبه، 6 خرداد 1397 - ایراچی
آینه به تنهایی ابزاری برای دیدن خود و اطرافمان است. اما در یک خانه درب ها و کاشی های آینه ای راهی برای بهتر کردن ظاهر فضا هستند.
شنبه، 5 خرداد 1397 - ایراچی
تجربه های بد با درب های کشویی که گیر می کنند و یا خود به خود حرکت می کنند، می تواند نقطه تحولی واقعی باشد. به هر حال واقعیت آن است که درب های کشویی جدید به سرعت از اجداد خود پیشی گرفته اند.
جمعه، 4 خرداد 1397 - ایراچی
وقتی عبارت "بلوک شیشه ای" را می شنوید، ذهنتان فورا به فضاها داخلی روشن و قدیمی دهه 80 می روند. نگران نباشید، این دکوراسیون در دهه خودش باقی ماند و خوشبختانه هرگز دوباره دیده نشد.
پنجشنبه، 3 خرداد 1397 - ایراچی
​نور طبیعی کامل را در کنار حریم خصوصی می خواهید؟ بلوک های شیشه این امکان را به شما می دهند.
سه‌شنبه، 1 خرداد 1397 - ایراچی
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397 - ایراچی
کاشی های دیواری شیشه ای یکی از منحصر به فردترین شکل کاشی ها است که امروزه در مصارف مسکونی کاربرد دارد.