لینک تلگرام ایراچی
لینک اینستاگرام ایراچی

ترکیب آینه و فلز در سرویس بهداشتیایراچی  -


سرویس های بهداشتی از جمله اماکنی هستند که افراد نسبت به دکوراسیون داخلی و ابزار و اشیای به کار رفته در آن ها، حساسیت چندانی به خرج نمی دهد و زمان زیادی را صرف زیباسازی محیط داخلی آن نمی کنند. در صورتی که یکی از مهم ترین مولفه های یک دکوراسیون داخلی خوب، یکسان بودن کیفیت فضاهای مختلف خانه است، و نباید اینطور باشد که افراد تنها به زیباسازی سالن های پذیرایی و یا اتاق خواب های خود بپردازند. به کار بردن آینه و فلز یکی از آسان ترین روش هایی است که برای زیباسازی انواع سرویس بهداشتی در ابعاد و اندازه های مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر بهبود کیفیت محیط، بر عملکرد و کارایی آن نیز می افزاید و از دوامم و ماندگاری بسیاری برخوردار است.
ترکیب آینه و فلز در سرویس بهداشتی

چگونگی استفاده از آینه و فلز در سرویس بهداشتی

برای داشتن سرویس بهداشتی خاص و زیبا، کمی از قوه ی تخیل و خیال پردازی خود استفاده کنید و تمامی فرمول ها و تصاویر قدیمی که در ذهنتان هک شده اند را، دور بریزید. برخی افراد به دیدن آینه های تخت قاب شده در سرویس های بهداشتی و کمدهای یکنواخت و تکراری برای گذاشتن ابزار و اشیای مربوطه عادت کرده اند و گزینه ی دیگری را، تصور نیز نمی نمایند. در صورتی که با کمی ابتکار و نو آوری می توانیم، به خلق سازه های جدید و مدرنی در سرویس های بهداشتی خود بپردازیم که هم ساده و زیبا، و هم مفید و جادار باشند و تمامی نیازهای ما در چنین محیطی را براورده نمایند. با استفاده از فلزات مختلف می توانیم، به ساخت کمدها و بوفه های ساده و کاربردی در سرویس بهداشتی بپردازیم که تمامی حوله ها، مواد شوینده، و دیگر اشیای مرتبط را در خود جا دهند و فضایی را برای قرار دادن اشیای دکوراتیو نیز ایجاد نمایند. با استفاده از آینه در ابعاد و اندازه های مختلف، و نصب آن ها بر روی درب این کمد ها می توانیم، سازه ی مورد نظر زیباتر و غنی تر کرده و کاربرد آن ها را، دوچندان نماییم.
ترکیب آینه و فلز در سرویس بهداشتی

همان طور که در اشکال بالا مشاهده می کنید، این سازه ها بسیار ساده و کاربردی هستند، و هم به صورت ایستاده و هم نصب شده بر روی دیوار، قابل استفاده می باشند و در عین حال جای زیادی را اشغال نمی نمایند. شما نیز با مراجعه به شرکت دکوراسیون ایراچی می توانید، به مشاوره با متخصصین این مجموعه بپردازید و با کم ترین هزینه ی ممکن، سرویس بهداشتی و دیگر بخش های خانه ی خود را، به بهترین و زیباترین شکل ممکن تغییر دهید.

 
چهارشنبه، 9 خرداد 1397 - ایراچی
چیزهای زیادی وجود دارند که ما برای زندگی کردن به آن ها نیاز داریم و از آن ها در خانه هایمان استفاده می کنیم. بعضی از آن ها کاربردی اند. بعضی ها شیک هستند. و البته بعضی از آن ها هم همیشه و به طور پیش فرض ...
دوشنبه، 7 خرداد 1397 - ایراچی
نصب آینه یکی از کارهایی است که برای بهتر کردن ظاهر خانه انجام می شود ولی خیلی از افراد از آن صرفه نظر می کنند. آینه ها برای فضاهای حمام و اتاق خواب ضروری هستند گرچه آینه ها می توانند زیبایی و حس بزرگتر ...
يکشنبه، 6 خرداد 1397 - ایراچی
آینه به تنهایی ابزاری برای دیدن خود و اطرافمان است. اما در یک خانه درب ها و کاشی های آینه ای راهی برای بهتر کردن ظاهر فضا هستند.
شنبه، 5 خرداد 1397 - ایراچی
تجربه های بد با درب های کشویی که گیر می کنند و یا خود به خود حرکت می کنند، می تواند نقطه تحولی واقعی باشد. به هر حال واقعیت آن است که درب های کشویی جدید به سرعت از اجداد خود پیشی گرفته اند.
جمعه، 4 خرداد 1397 - ایراچی
وقتی عبارت "بلوک شیشه ای" را می شنوید، ذهنتان فورا به فضاها داخلی روشن و قدیمی دهه 80 می روند. نگران نباشید، این دکوراسیون در دهه خودش باقی ماند و خوشبختانه هرگز دوباره دیده نشد.
پنجشنبه، 3 خرداد 1397 - ایراچی
​نور طبیعی کامل را در کنار حریم خصوصی می خواهید؟ بلوک های شیشه این امکان را به شما می دهند.
سه‌شنبه، 1 خرداد 1397 - ایراچی
دوشنبه، 31 ارديبهشت 1397 - ایراچی
کاشی های دیواری شیشه ای یکی از منحصر به فردترین شکل کاشی ها است که امروزه در مصارف مسکونی کاربرد دارد.