شیشه درب ورودی

دربهای چوبی ورودی ساختمان یکی از مهمترین بخشهای ساختمان محسوب می شود . این درها معمولا به همراه شیشه طراحی می شوند و شیشه تزیینی تیفانی می تواند شیشه ای مناسب برای این درها باشد . علاوه بر درب ورودی ساختمان , درب لابی , در ورودی واحدها و درهای داخلی آپارتمان ودرهای چوبی ورودی منزل نیز می تواند با شیشه های  تیفانی تزیین یابد .

شیشه درب ورودیدر چوبی ساختمان , درب ورودی آپارتمان و در چوبی لابی با شیشه های تزیینی تیفانی بسیار با شکوه تر و زیباتر می شود . شیشه های در ورودی به صورت ۳ جداره کار می شود تا علاوه بر ایمنی در شیشه تیفانی کار شده در آن نیز کاملا محفوظ مانده و با کمک دو لایه شیشه سکوریت از آسیب وارد شدن به این شیشه زیبا و هنری جلوگیری می شود .

شیشه درب ورودیدر ساخت شیشه های تزیینی و دکوراتیو تیفانی تمامی مراحل کار توسط دست انجام می شود و به همین دلیل شیشه بسیار ارزشمندی می باشد . در ساخت آنها از انواع شیشه های رنگی , بافت دار و الماس تراش استفاده می شود . زمان اجرای  شیشه های تیفانی در دربهای چوبی ساختمان می توان ابعاد و اندازه های متفاوتی را اجرا نمود و طرح و رنگ آنها را بر اساس سلیقه مشتریان اجرا نمود .

شیشه درب ورودی

مطالب مرتبط